O nas

     Firma serwistoalet.pl z siedzibą w Elblągu, jest nową firmą, która powstała w odpowiedzi na potrzeby lokalnego rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą wynajmu i serwisu toalet przenośnych. Naszą specjalnością jest dostawa i bieżące utrzymanie toalet przenośnych w jak najwyższym standardzie czystości.  Stawiamy na jakość i zadowolenie klientów.
      Biuro naszej firmy znajduje się w Elblągu, przy ulicy Krakusa 8/U1. By jednak zamówić dostawę toalet lub ich opróżnienie bądź wymianę, nie muszą Państwo opuszczać swojego biura. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dajemy możliwość składania zamówień elektronicznych. W tym celu wystarczy wypełnić prosty formularz, wybrać jeden z dostępnych modeli toalet i określić datę ich dostawy i odbioru. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie, przedstawimy aktualną wycenę i potwierdzimy przyjęcie zamówienia do realizacji. Celem naszej firmy jest zapewnienie Klientom najlepszej obsługi w jak najkrótszym czasie. 

      Wypożyczane przez nas toalety to najwyższej jakości urządzenia, wyprodukowane z trwałych materiałów i wyposażone w sprawne, niezawodne elementy sanitarne. Ich konstrukcja została dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających, a kompaktowe wymiary i stabilna budowa, pozwalają na użytkowanie w każdych warunkach.

Naszym klientom zapewniamy:

–  szybki czas realizacji zamówienia,
–  dostawę toalet we wskazane miejsce własnym środkiem transportu,
–  kompleksowy serwis i utrzymanie toalet w czystości (opróżnianie, dezynfekcja),
–  dużą dostępność toalet i konkurencyjne ceny.

   Współpracujemy z największymi i najlepszymi dostawcami sprzętu i komponentów. Ofertę naszą kierujemy do klientów z całego regionu. Zakładamy współpracę z urzędami, instytucjami, a także osobami prywatnymi. Nasze toalety dostarczane są na terenie całego Elbląga i okolic jako konieczne zaplecze sanitarne:

–  placów budów,
–  imprez masowych,
–  lokali i ogródków gastronomicznych,
–  miejsc wypoczynku,
–  atrakcji turystycznych.

   Dysponujemy niezbędnym sprzętem do sprawnego i regularnego utrzymania toalet w doskonałej czystości i sprawności. Serwis sanitarny realizujemy non stop, w sposób jak najmniej uciążliwy dla otoczenia. Dbamy o bezpieczeństwo środowiska, wykorzystując jedynie bezpieczne i certyfikowane środki dezynfekcyjne.

Zapraszam do współpracy
wszystkich, którzy są zainteresowani krótko lub długoterminowym wynajmem toalet przenośnych.

                                                                                                                              

  • 733 435 435
  • biuro@serwistoalet.pl